Команда куреня здобула ІV місце в загальному заліку на "Спартакіаді-2008"

Вітаємо Оксану Криволінську (станиця Івано-Франківськ) з одруженням і бажаємо завжди лишатися окриленою ніжними почуттями. Многая літа молодій парі!

Вітаємо Ніну Григоришену (станиця Кам"янець-Подільський) із вступом до куреня. Хай небо завжди буде погідним, а думка-тільки ясною!

6-7 вересня 2008 відбулася чергова Рада українського Верху куреня. Вітаємо усіх із здобуттям нових ступенів та плідними розмовами при вечірній ватрі.

23-25 травня 2008 Івано-Франківська скеля куреня планує проведення Інтендантського вишколу (здається, першого в історії :-)

Під час ХІ КПЗ в Києві відбулася зустріч Буриверх

Після тривалої перерви до куреня повернулася Оля Юрчишин-одна з відновниць Буриверх в Україні. Вітаємо та радіємо!

ПрОеКт: сценарій вечора "З весною в серці"

ПрОеКт: вчимо Пластовий Закон

СВ по-Буриверши або чого натерпілася станиця Київ :-)

ПрОеКт: ватра, змаг, інструктажі, теренівка від Ані Бабич

Наші КАНДИДАТКИ

ПрОеКт: Книжечка учасника ВППП

ПрОеКт: Зразок таборового меню та перелік харчів на табір

ПрОеКт: Прикрась себе лілейкою!

ПрОеКт: гутірка "У чому краса людини?"

ПрОеКт: сценарій до свята МиколаяОбличчя куреня

   Приємно відзначити, що ця сторінка оновлюватиметься періодично, адже кожного року до куреня зголошуються нові старшопластунки. Окрім того таким незвичним способом ми хочемо розповісти про свою діяльність. Можливо, ви не чули про глобальні проекти нашого куреня, але неодмінно персонально знайомі з кимось з нас, і знаєте, ким є ця людина і що вона робить в Пласті та поза ним.

А тепер помножте свої враження на 11 (наразі нас є саме стільки) і матимете своє власне уявлення про Буриверх в Україні. Отож, знайомтеся...

Київська скеля

Здоровенькі були. Я Іринка Миронова. До Пласту прийшла в 2002 році. Пластую в станиці Київ, родом з міста Львів, а дипломом з Києво-Могилянської академії.

Мене звуть Катя Яковчук-Бесараб (колись Чалишева), і я прагну спробувати у житті всього потрохи. Мені дуже подобаються діти, тому в Пласті і на „дорослій роботі” я працювала з 3-17-річними колегами, які суттєво змінили мої погляди на багато речей.
А ще на мій світогляд дуже вплинуло навчання у Києво-Могилянці.

Привіт. Я Аня Жук. В Пласті з 1999 року. За професією економіст, тому мені постійно дістаються посади скарбника чи інтенданта. Ці обов’язки завжди приємно виконувати. Ще я люблю кататися на велосипеді та малювати писанки.

Оля Юрчишин (Євстахевич) Погідного неба та ясної думки - найприємніше гасло в житті! Люблю мандрувати, пити каву з молоком та дивуватись здібностям маленьких дітей.

Івано-Франківська скеля

Привітики. Мене звуть Оксаною Чепурняк. Я в Пласті з 1995 року. В 2002 стала Буриверхою. Ось так  бурчу в Пласті. Вчуся в медичному університеті і дуже тішуся, що рано чи пізно досягаю, чого хочу!
Наполегливості та успіху!

                         

Погідного неба та ясної думки! Я, Юля Пристай (Лопушинська) зі славного міста Станіслава.
Я дуже люблю мандрувати і знаходити нових друзів. У Пласті з 1995 року, а з Буриверхами лише з 2005 року. Проте всі вони чудові дівчата і я їх дуже люблю.
Бажаю нам завжди цвісти і пахнути.

   

Палкий вам привіт. Це Наталочка Карабин з Івано-Франківська. В мене гарне темне волосся, зелені очі. А ще я щаслива з того, що в мене є таке товариство, як Буриверхи. Цілую. Люблю.


 
Оксана Савчук (Криволінська) Псевдо: Горошинка. Коротко про СЕБЕ:"Я люблю усе".
В житті буває така мить,
коли щастить.
Але життя-це тільки мить,
Нехай щастить!

Оля Триняк Всім привіт. Я, Оля Триняк. Я не ідеальна, і не погана - я така, яка я є. Схильна до гнучкості та динаміки, задля найкращого балансування в гармонії між свідомістю та душею ;)"

Луцька скеля
 

Привіт. Я Олеся Божко (колись Корець). Живу в Луцьку та дуже люблю це місто. Навчаюся на дизайнера, отже, можна сказати, що я творча натура. До Пласту прийшла давно, вже й не пам’ятаю, коли це сталося...


Кам'янець-Подільська скеля


Привіт! Та дівчина, на фото вгорі - Ніна Дунець (Григоришена).
Вона обожнює рідний Кам'янець-Подільський, старі пісні Океану Ельзи, прохолодні ранки та теплі вечори, каву з молоком, щирі посмішки незнайомих людей, затишні кімнати, містичні історії та багатовсякихіншихказковихінеймовірнихречей. 
А ще вона – психолог, якщо потрібна допомога, - 09766543....
Щастя тобі, друже (подруго)!!

Львівська скеля


Погідного неба! Я-Люба Пікулик зі славного міста Лева.Поки вчусь на
біолога. Обожнюю мандрувати, зустрічати схід сонця на вершині і при цьому пити каву зі згущиком. Вважаю, що кожен в житті має знайти свою істину, головне-знати, де шукати! Ясної думки!

 


 

 


Всіх прав дотримано. ©Пласт НСОУ, курінь УСП - УПС "Буриверхи" в Україні.